ZOBACZ RÓWNIEŻ:

MADE Talks MADE Restaurant MADE Progress
miejsce: MOMU
Katarzyna Derdzińska

Katarzyna Derdzińska

Partner zarządzający / HR I PSYCHOLOGIA BIZNESU

Zauważyłam, że branża gastronomiczna mierzy się z dużymi problemami w kwestii skutecznego zarządzania ludźmi. Często brakuje reguł gry, zrozumienia zasad budowania zdrowych i trwałych relacji międzyludzkich, jak i zasad budowania zespołów. Fluktuacja spędza sen z powiek restauratorów, a pracownicy są niezaangażowani i nielojalni. Wszyscy narzekają, że to branża trudna, ale dla mnie oznacza to tylko tyle, że ambitna i pełna wyzwań, również tych związanych z psychologią biznesu - a to moja wielka pasja.

Pierwsze 10 lat swojej pracy zawodowej spędziłam w jednej z największych firm doradczych na świecie. Byłam odpowiedzialna za wprowadzenie do Polski projektu Najlepsi Pracodawcy. Prowadziłam warsztaty z zarządami największych firm na rynku, zajmowałam się budowaniem zaangażowania pracowników, mapowałam procesy biznesowe. W ostatnich latach pełniłam rolę dyrektora personalnego, a w ramach tej funkcji prowadziłam również projekty zarządzania zmianą.

Przyszedł jednak czas na kolejną zmianę – dwa lata temu wraz z Agnieszką Małkiewicz rozpoczęłyśmy współpracę przy projekcie MADE. Wierzymy, że podstawą wszelkiej aktywności biznesowej prowadzącej do sukcesu finansowego są dobre relacje międzyludzkie - pomagamy w ich budowaniu. Bazujemy na naszym doświadczeniu, ale również korzystamy z wiedzy i doświadczenia największych autorytetów w tej branży - wybitnych restauratorów i managerów, którzy udowadniają, że sukces biznesowy jest możliwy niezależnie od okoliczności.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

kd@madesolutions.com.pl