ZOBACZ RÓWNIEŻ:

MADE Talks MADE Restaurant MADE Progress
Źródło: DOM WÓDKI by Eliksir
Katarzyna Derdzińska

Agnieszka Nowak

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Do zespołu MADE dołączyłam jako doświadczony i urodzony sprzedawca – tak widzą mnie Agnieszka i Kasia;-) Prawdą jest, że posiadam doświadczenie w sprzedaży, marketingu i w budowaniu skutecznych zespołów. Przez wiele lat łączyłam doświadczenie w pracy z ludźmi i wykładałam w Szkole Głównej Handlowej. Moją pasją jest praca z ludźmi, a moim najnowszym wyzwaniem projekt MADE, przedstawiony przez moje inspiratorki Agnieszkę i Kasię. W tym roku wspólnie będziemy realizować kampanię DO USŁUG, która koncentruje się wokół ważnego tematu, jakim jest umiejętnie i skuteczne zarządzanie zasobami ludzkimi w branży HORECA.

Na terenie całej Polski zrealizujemy cykl wydarzeń z udziałem imponujących nam praktyków biznesu HoReCa. Podczas spotkań w kilku polskich miastach zainspirujemy, pobudzimy do działania i pokażemy, jak osiągnąć sukces w tym trudnym biznesie. Udowodnimy, że najważniejszą kwestią jest budowanie wartościowych relacji, dlatego zapraszam do współpracy partnerów, dla których ważnym tematem jest wspieranie rozwoju branży HORECA. To moja najważniejsza rola w tym projekcie.

W zespole MADE jestem odpowiedzialna za „otwieranie drzwi”, sprzedaż, rozwój biznesu, współpracę z partnerami, rozwój relacji i wsparcie działań marketingowych. Moim celem jest promowanie wartości zespołu MADE poprzez rozpoznawanie potrzeb, problemów i motywacji naszych klientów, bo jesteśmy DO USŁUG!

W ramach ciekawostek dodam, że jedną z moich pasji jest szerzenie wiedzy i propagowanie zdrowego stylu życia, a branża gastronomiczna stojąc wobec trendów kulinarnych, jak i prozdrowotnych musi dokonywać optymalnych wyborów między rosnącym trendem, a intratnym biznesem. To temat na dłuższą rozmowę, którą chętnie z Tobą rozpocznę…

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

+48 501 283 805 an@madesolutions.com.pl